Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Vividbooks | Chromebooky do škol

Chromebooky a Vividbooks - spojení, které funguje!

Spojili jsme síly s Vividbooks, platformou, která do škol přináší digitální učebnice vědních oborů. Stejně jako my, také ve Vividbooks věří ve smysluplnou digitalizaci školství. Při tvorbě učebních materiálů kladou důraz zejména na princip aktivního učení – méně vysvětlování a více aktivního hledání odpovědí. Více zvědavosti! Vividbooks lze používat hned na několika typech zařízení a skvěle fungují i na našich chromeboocích.

Originální učebnice fyziky a chemie

Vividbooks jsou plnohodnotným řešením pro výuku fyziky a chemie na ZŠ a zcela odpovídají RVP. Děti se s nimi učí způsobem, který je inspiruje k aktivitě v hodině. Diskutují o problémech, hledají souvislosti a učí se přemýšlet o světě kolem nich.

Pedagogům tato platforma nabízí vše, co pro moderní výuku potřebují – propracované učební materiály na jednom místě i metodickou podporu. Vividbooks používá už více než 350 základních škol a víceletých gymnázií v Česku a na Slovensku.

Jaký obsah ve Vividbooks najdete?

Jednotlivé lekce v učebnicích obsahují animace a interaktivní otázky. Prostřednictvím názorných animací děti sledují probírané jevy v pohybu a otázky je povzbuzují k hledání vlastních řešení a následné argumentaci. K ověření a zarámování získaných vědomostí slouží pracovní sešity s úlohami. Součástí platformy je i učební text, který supluje klasickou učebnici, a podrobná metodika pro učitele. Zpestřením hodiny pak může být funkce rozšířené reality.

Top